KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Aktuality 13. ples KDU-ČSL v Děčíně
Zpět

13. ples KDU-ČSL v Děčíně

Přidáno 27. 2. 2018
Ilustrační foto
V sobotu 24. února 2018 se v Děčíně konal tradiční ples KDU-ČSL. Zúčastnilo se ho opět přes 200 lidí. Hostem večera se stal europoslanec Pavel Svoboda. Nechyběla bohatá tombola, ale ani zajímavý program. Děkujeme všem organizátorům! 
Tradice, to je to správné slovo pro děčínský lidový ples. V Děčíně není ples, který by měl delší tradici než právě tento. Třináct ročníků za námi a každý byl jiný. Letošním ročníkem nás provedla nová, mladá moderátorská dvojice Simča a Vojta a k tanci zahrála skupina U-Style.

V úvodu nás přivítal lidovecký europoslanec Pavel Svoboda, který nás svou návštěvou na plese podpořil a potěšil. Předtančení měla pod taktovkou taneční skupina The Maniacs a další kulturní vložku zařídil biker Tomáš Žoržo Eibl, který na kole přeskočí snad všechno, co se mu připlete pod kola.

Soutěžili muži i ženy, kdo má větší páru a déle udrží plný tuplák, tančilo se, pilo a samozřejmě se slosovaly vstupenky. Výherci mohli vyhrát spousty hmotných či degustačních cen ale také, jak už to na našem plese bývá, několik zájezdů.