Zpět

Jiří Skřivánek

Asistent krajského tajemníka
Jmenuji se Jiří Skřivánek, narodil jsem se před více než dvaceti šesti lety v Děčíně, kde také v současnosti žiji. Jsem z devítičlenné, katolicky zaměřené rodiny, která mě naučila žít ve skromnosti a pokoře, tím mi dala silný základ do bojů příštích.

Vystudoval jsem v Děčíně Evropskou obchodní akademii a ihned po ní jsem zde našel práci na pozici účetního. Mám rád hudbu a sám tvořím písně - žánr hip hop, 10 let jsem hrál na housle, zhruba stejnou dobu jsem zpíval v dětském pěveckém sboru Pomněnky při ZUŠ Děčín.

V 11 letech jsem začal závodně běhat, nejprve přespolní běh následně dálkový silniční běh. Připsal jsem si několik cenných vítězství na české půdě ale i v zahraničním Německu, Rakousku, Polsku či Itálii. Před dvěma lety jsem založil s přáteli sportovní klub, který se zabývá futsalem. V tomto klubu působím jako předseda.

Jsem místopředsedou mládežnické organizace Mladí Lidovci, z. s., v Ústeckém kraji, která nabízí podporu nejen křesťanům, ale všem mladým lidem, zejména politicky angažovaným, kteří se chtějí aktivně zasazovat o lepší budoucnost České republiky a Evropy.

Jsem členem Sokola Děčín.

Po minulých komunálních volbách v roce 2010, které pro děčínské lidovce nedopadly vůbec dobře, jsem se rozhodl, že do KDU-ČSL vstoupím a pomohu k lepšímu mediálnímu obrazu, k příchodu nových členů a k vyšší aktivitě členské základny.
Za ty 4 roky, co pracuji s děčínskými lidovci se povedlo spousty věcí: od příchodu nových členů po pořádání různých akcí atd.

jsem člen místní organizace KDU-ČSL Děčín a krajské organizace KDU-ČSL Ústeckého kraje

zastávám pozici asistenta krajského tajemníka KDU-ČSL v Ústeckém kraji

Pro volební období 2015-2018 jsem členem finančního výboru města Děčín.

Pro volební období 2015-2017 zastávám funkcni okresního předsedy KDU-ČSL pro okres Děčín.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.